Меню

Плануєте змінити колеса на літній сезон? Замовляйте послугу шиномонтажу в СТО Автоберег зараз, та отримайте діагностику ходової частини в подарунок*!

шиномонтажу в СТО Автоберег зараз, та отримайте діагностику ходової частини в подарунок

 

АБО

Ваш автомобіль є Ваш безперечний помічник. Але й він потребує уваги та догляду. Щоб покращити Вам можливість завжди знати про стан Вашого автомобіля, компанія Автоберег розробила спеціальний пакет діагностичних робіт за дуже привабливою ціною**.

*Акція діє з 03.04.2020 року до 31.05.2020 року. Учасником акції може стати будь-яка фізична особа, що звернулася до СТО Автоберег в період дії акції та замовила послугу шиномонтажу. Вартість послуги шиномонтажу згідно діючого прайс-листа компанії. Під подарунком мається на увазі замолення послуги з діагностики ходовой частини за 1,2 грн з ПДВ. Компанія Автоберег залишає за собою право зміни термін дії акції та інших умов без інформування учасників акції в будь-який момент.

**Спеціальна пропозиція на діагностичні роботи діє з 15.02.2020 року до 31.05.2020 року. Компанія Автоберег залишає за собою право зміни вартості спеціальної пропозиції, періоду дії акції та інших умов без інформування учасників акції. Учасником акції може стати будь-яка фізична особа, яка замовила спеціальний пакет діагностичних робіт на СТО Автоберег в період дії акції.

Автосалон

КОНТАКТИ:

ГРАФІК РОБОТИ:

Автосалон

КОНТАКТИ:

ГРАФІК РОБОТИ:

Сервіс

КОНТАКТИ:

ГРАФІК РОБОТИ:

Сервіс

КОНТАКТИ:

ГРАФІК РОБОТИ: